KONTAKT

kontakt
detaljer

Kontakt os her:

salg@cmpdirect.dk

Tlf.: +45 75 10 20 15
Kontortid:

Man.-tors.: 8.00 – 15.00

Fre.: 8.00 – 14.00
Kontakt os her:

salg@cmpdirect.dk

Tlf.: +45 75 10 20 15
Kontortid:

Man.-tors.: 8.00 – 15.00

Fre.: 8.00 – 14.00

Team CMP

medarbejdere

Carsten Krogsgaard

Admin. direktør
carsten@cmpdirect.dk

John Lauridsen

Økonomi- & Administrationschef
john@cmpdirect.dk

Hans Blom

Sales Manager
hans@cmpdirect.dk

Marianne Nielsen

Sales Manager
marianne@cmpdirect.dk

Beate Olesen

Indkøbsassistent
beate@cmpdirect.dk

Birgit Schwartz Waluga

Key Account Manager
birgit@cmpdirect.dk

Kristian Petersen

Kvalitetschef
kristian@cmpdirect.dk

Tina Lindholm

Produktudvikler / Grafisk designer
til@cmpdirect.dk

Jens Holger Kristensen Højlund

Servicemedarbejder

LUKKEDAGE 2021

1. april
2. april
5. april
30. maj
13. maj
24. maj
24. dec. – 1. jan.
Skærtorsdag
Langfredag
2. Påskedag
St. Bededag
Kr.Himmelfartsdag
2. Pinsedag
Jul / Nytår
1. april – Skærtorsdag
2. april – Langfredag
5. april – 2. Påskedag
30. maj -St. Bededag
13. maj – Kr.Himmelfartsdag
24. maj – 2. Pinsedag
24. dec. – 1. jan. – Jul / Nytår
Scroll til toppen