GET IN TOUCH

contact
details

Contact us here:

salg@cmpdirect.dk

Phone: +45 75 10 20 15
Office hours:

Mon.-Thur.: 8.00 – 15.00

Fri.: 8.00 – 14.00
Contact us here:

salg@cmpdirect.dk

Phone: +45 75 10 20 15
Office hours:

Mon.-Thur.: 8.00 – 15.00

Fri.: 8.00 – 14.00

Team CMP

employees

Carsten Krogsgaard

General Manager
carsten@cmpdirect.dk

John Lauridsen

Financial Manager
john@cmpdirect.dk

Hans Blom

Sales Manager
hans@cmpdirect.dk

Marianne Nielsen

Sales Manager
marianne@cmpdirect.dk

Beate Olesen

Purchasing Assistant
beate@cmpdirect.dk

Birgit Schwartz Waluga

Key Account Manager
birgit@cmpdirect.dk

Kristian Petersen

Quality Manager
kristian@cmpdirect.dk

Tina Lindholm

Product developer / Graphic designer
til@cmpdirect.dk

Ingelise Thrane Aakjær

Graphic designer
ingelise@cmpdirect.dk

holidays 2021

1 April
2 April
5 April
30 May
13 May
24 May
24 Dec. – 1 Jan.
Skærtorsdag
Good Friday
Easter Monday
St. Bededag
Kr.Himmelfartsdag
2. Pinsedag
Christmas/New Years
Lukkedage 2021:

1. april – Skærtorsdag
2. april – Langfredag
5. april – 2. Påskedag
30. maj -St. Bededag
13. maj – Kr.Himmelfartsdag
24. maj – 2. Pinsedag
24. dec. – 1. jan. – Jul / Nytår
Scroll to Top