Søgning:
 
FORSIDEKUNDESERVICESHOWROOMBETINGELSERLEVERANDØR LOGIN
Siden er under ombygning.

Skriv til os for tilbud eller forespørgsel på produkter.

DK

GB

D
Carsten Krogsgaard
Adm. direktør
carsten@cmpdirect.dk

KUNDESERVICE

Fjordvej 20
6000 Kolding

Tlf.: +45 75 10 20 15

CVR: 32 09 96 29

salg@cmpdirect.dk

Kontortid:
Man. - tors.: 8.00 - 15.00
Fre.: 8.00 - 14.00



Lukkedage i 2017:

13. april -Skærtorsdag
14. april -Langfredag
17. april -2. Påskedag
12. maj -St. Bededag
25. maj -Kr. Himmelfartsdag
5. juni -2. Pinsedag
25. dec. - 1. jan. -Jul / Nytår







Skriv til os for tilbud: salg@cmpdirect.dk
Vi har flere produkter end dem du finder her på hjemmesiden.
Claus Olsen
Økonomi- & Administrationschef
claus@cmpdirect.dk
Hans Blom
Key Account Manager
hans@cmpdirect.dk
Beate Olesen
Indkøbsassistent
beate@cmpdirect.dk
Birgit Schwartz Waluga
Indkøbsassistent
birgit@cmpdirect.dk
Kristian Petersen
Kvalitetschef
kristian@cmpdirect.dk
Tina Lindholm
Grafisk Designer
til@cmpdirect.dk
Jens Holger Kristensen Højlund
Service medarbejder
 INDKØBSKURV
 0 vare(r) i kurven
 DKK i alt  0,00
CMP DIRECT ApS Quick links

salg@cmpdirect.dk
Telefon: 7510 2015
CVR: 32 09 96 29

Betingelser
Kvalitetskontrol
OEM

Om CMP DIRECT
Plejeinformation