Carsten Krogsgaard
Admin. direktør
carsten@cmpdirect.dk

KONTOR

H.C. Ørsteds Vej 3
6000 Kolding

Tlf.: +45 75 10 20 15

CVR: 32 09 96 29

Kontortid:
Man. - tors.: 8.00 - 15.00
Fre.: 8.00 - 14.00



Lukkedage i 2019:
9. april -Skærtorsdag
10. april -Langfredag
13. april -2. Påskedag
8. maj -St. Bededag
21. maj -Kr. Himmelfartsdag
1. juni -2. Pinsedag
24. dec. - 1. jan. -Jul / Nytår



Skriv til os for tilbud:
salg@cmpdirect.dk

Skriv til os omkring økonomi og administration:
accounting@cmpdirect.dk

John Lauridsen
Økonomi- & Administrationschef
john@cmpdirect.dk

Hans Blom
Key Account Manager
hans@cmpdirect.dk

Marianne Nielsen
Sales Manager
marianne@cmpdirect.dk

Beate Olesen
Indkøbsassistent
beate@cmpdirect.dk

Birgit Schwartz Waluga
Key Account Manager
birgit@cmpdirect.dk

Kristian Petersen
Kvalitetschef
kristian@cmpdirect.dk

Tina Lindholm
Produktudvikler / Grafisk designer
til@cmpdirect.dk

Jens Holger Kristensen Højlund
Service medarbejder