Carsten Krogsgaard
Admin. direktør
carsten@cmpdirect.dk

KONTOR

Fjordvej 20
6000 Kolding

Tlf.: +45 75 10 20 15

CVR: 32 09 96 29

salg@cmpdirect.dk


 

Kontortid:
Man. - tors.: 8.00 - 15.00
Fre.: 8.00 - 14.00



Lukkedage i 2018:
29. marts -Skærtorsdag
30. marts -Langfredag
2. april -2. Påskedag
27. april -St. Bededag
10. maj -Kr. Himmelfartsdag
21. maj -2. Pinsedag
25. dec. - 1. jan. -Jul / Nytår



Skriv til os for tilbud: salg@cmpdirect.dk

Claus Olsen
Økonomi- & Administrationschef
claus@cmpdirect.dk

Hans Blom
Key Account Manager
hans@cmpdirect.dk

Thomas D Clement
Key Account Manager
thomas@cmpdirect.dk

Beate Olesen
Indkøbsassistent
beate@cmpdirect.dk

Birgit Schwartz Waluga
Key Account Manager
birgit@cmpdirect.dk

Kristian Petersen
Kvalitetschef
kristian@cmpdirect.dk

Tina Lindholm
Produktudvikler / Grafisk designer
til@cmpdirect.dk

Jens Holger Kristensen Højlund
Service medarbejder